Jsem online, zavolejte

Hodnocení věštkyně

Kartářka Věra – výklad karet

Zaměření: Výklad karet | Tarotové karty

Kartářka Věra – výklad karet

Zaměření: Výklad karet | Tarotové karty

Hodnocení věštkyně

 

Již v dětství jsem na sobě začala pozorovat neobvyklou schopnost. Schopnost předpovědět věci ještě dříve, než se skutečně staly. Nebyla jsem sama, této mé neobyčejné vlastnosti si všimlo i okolí, hlavně rodiče. Zejména jim vděčím za to, že mne vedli k rozvíjení tohoto neobvyklého daru. V roce 1992 mi zakoupili první sadu tarotových karet, a já jejich kouzlu doslova podlehla.

Specializuji se na výklad karet

Začala jsem se blíže zajímat o věštění budoucnosti pomocí různých pomůcek, které přesnost mých věšteb zvýšily na maximum. Mezi mé speciality patří výklad karet. Mám za sebou obrovské množství spokojených zákaznic i zákazníků, kteří již vědí, proč se obracet právě na mne. Naprostou přesností svých věšteb jsem si dokázala získat jejich důvěru.

Pracuji se všemi druhy karet. Mohu zařídit výklad karet tarotových, andělských, či cikánských. Karty jsou můj život, a dovolím si říct, že jejich výklad ovládám na mistrovské úrovni.

Dokážu vám poradit

Dokáži vám, tak jako mnohým zákaznicím před vámi pomoci v mnoha situacích. Máte finanční problémy? Zajímá vás kdy se vaše situace konečně zlepší, a vy tak budete žít spokojenější život? Nebo máte problémy v partnerském životě? Váháte, jestli má soužití s vaším stávajícím protějškem či vztah s vyhlédnutým partnerem vůbec smysl? S těmito a dalšími zásadními rozhodnutími či problémy vám ráda pomohu.

Neváhejte vytočit mé číslo, výklad karet nám poví víc. Karty totiž nikdy nelžou.

Chcete si nechat vyžit karty? Napište mi SMS a pojďme se společně podívat, jakým směrem se bude dále ubírat Váš život.

Chcete mi poslat otázku a dostat věštbu přes SMS? Pošlete mi zprávu.

Vaše názory

vložit příspěvek

paní Nela, Chomutov

Potkala mne krize v manželství, váhala jsem, zda mám manžela opustit a rozvrátit tak rodinu se dvěma dětmi. Paní Věrka mi poradila, abych to v žádném případě nedělala, karty jí řekly, že se situace zlepší. A skutečně, nyní jsme s manželem již rok od krize, a žijeme konečně spokojený život jako na začátku našeho manželství. Děkuji za cennou radu, která mi zachránila manželství, mým dětem dětství, a paní Věru doporučuji!

pan Prokop, Praha

Děkuji paní Věrce, že mi pomohla správně se rozhodnout při rizikové investici. Ta se mi dnes začíná pěkně vyplácet!

Alena, Kyjov

Děkuji paní Věrce za překvapivých pár minut výkladu. Jistě se zase docela brzy ozvu.

Zuzanka, Neratov

Nechtěla bych tu jen děkovat, abych se neopakovala. Chtěla jsem jen říci, že paní Věra mi poradila cestu, které jsem nevěřila. Opravdu jsem byla přesvědčená , že to není správný směr. Jsem laik, na výklady karet a všeho tohoto, jsem nevěřila, ale nezbyla mi jiná šance. Možná právě ona a její cesta, bylo to poslední, před mou osudovou chybou. Mohla bych tu psát ještě více, ale ze srdce děkuji. Dnes již vím, že jsem udělala dobře. Našla jsem člověka s pozitivním směrem. Někdy nevidíme co před námi je, ale z jiného úhlu vidění, to najdeme . Já se ponaučila, dnes vím, že vše raději zkonzultuji s odborníkem a nechám si vyložit cestu. Pak až se rozhoduji. Děkuji, víte zač s úctou Zuzka.

pan Marek, Příbram

Díky věštbě jsem získal větší obnos peněz, děkuji.

Zuzanka, neuvedeno

Dobrý den, jsem ráda, že zde mohu zdělit svůj názor. Kartářka Věra mi moc pomohla, měla jsem složitou situaci jak v rodině, tak se zdravím a nikdy jsem nevolala na tyto linky. Byla to má chyba, měla bych dříve trápení ukončené. Věrka mě vyléčila z rakoviny, pomohla mi i vztahu, když se mi vše zhroutilo. Jen díky jí, dnes funguji. Stále jí vyhledávám, ještě jednou díky i těm, které tuto práci děláte. Zuzka

paní Miluše

Paní Věrko, děkuji vám moc za oporu a naději, kterou jste mě zaplnila. Děkuji vám z celého srdce.

Vložit nový příspěvek