Jsem online, zavolejte

Hodnocení věštkyně

Věštkyně Lída – věštění budoucnosti

Zaměření: Jasnovidectví a věštění | Spirituální poradenství | Práce s kyvadlem

Věštkyně Lída – věštění budoucnosti

Zaměření: Jasnovidectví a věštění | Spirituální poradenství | Práce s kyvadlem

Hodnocení věštkyně

 

Dobrý den. Mé jméno je Lída, vítejte v mé věštírně.

Příroda mi nadělila vzácný dar. Dar vidět věci mnohem dříve, než k nim dojde. Dar věštění budoucnosti. Již jako malá jsem dokázala několik minut předem předvídat, co se stane. Já jsem si sice neuvědomovala, čím jsem byla obdařena, ale svému okolí jsem mnohdy naháněla až hrůzu.

Věštění se stalo mou životní cestou

S postupujícím věkem jsem byl schopna vidět pořád dál a dál do budoucnosti. Kolem dvaceti let to došlo tak daleko, že jsem byla schopna odhalit budoucnost i několik let dopředu. Rozhodla jsem se tedy nenechat si tuto schopnost pro sebe a podělit se i s ostatními, protože jsem si dobře uvědomovala, že věštění budoucnosti dokáže mnoha lidem výrazně ulehčit život.

U předních odborníků jsem se učila, jak co nejlépe koncentrovat své myšlenky tak, abych mohla budoucnost předpovědět naprosto přesně. Věštění se pro mne stalo vším, mou životní cestou. Ráda pomáhám lidem v těžkých životních situacích. To je důvod, proč mne můžete najít zde.

Dokázala jsem poradit mnoha lidem

Ať již chcete jen vědět, co vás čeká, bez toho, abyste měli konkrétní problém, nebo stojíte před důležitým rozhodnutím a rádi byste věděli, kterou cestou se vydat, stačí jeden telefonát. Poradím vám. Procházíte-li těžkým obdobím, a zajímá vás, kdy skončí, také se na mne neváhejte obrátit.

Za ta léta, po které se věštěním zabývám jsem již dokázala poradit mnoha lidem. Mám stálé zákaznice i zákazníky, kteří se rádi vracejí. Vytvořili jsme si mezi sebou určitý vztah, nebo spíše pouto. Vědí, že jim vždy dokáži pomoci v nesnázích, navést je na správnou cestu při řešení problémů. Zkrátka vědí, že se na mne mohou spolehnout.

Neváhejte, od trápení vám může být ulehčeno již nyní. Během krátkého hovoru se váš život může konečně obrátit k lepšímu a vy tak zažijete světlejší zítřky bez starostí.

Chcete mi poslat otázku a dostat věštbu přes SMS? Pošlete mi zprávu.

Vaše názory

vložit příspěvek

Iveta, Brno

Paní Lída je opravdu profesionální věštkyně. O tom svědčí nejen její přesná věštba, ale i to s jakou ohleduploností umí sdělit ne zrovna příjemná budoucí očekávání, která se v našem životě mají objevit. Dokáže se vcítit do člověka, který ji v daný moment potřebuje. Dokáže mu nejen poradit, ale také ho nasměrovat, jak dál. Moc ji za její láskyplný přístup děkuji!

paní Lída, Pelhřimov

Paní Lída je skutečná profesionálka v oboru věštění. Mnohdy jsem byla zcela bezradná, nevěděla, jak v životě dál. Pomohla mi právě paní Lída a její věštírna.

slečna Věra, Opařany

Věštírna paní Lídy nabízí profesionální služby, které bych čekala od každé věštkyně. Bohužel, již několikrát jsem se spálila, ale u paní Lídy jsem našla to, co jsem hledala. Přesné věštby, ochotu a vstřícné jednání.

paní Alena, Újezd

Paní Lída je vynikající věštkyně i má dobrá kamarádka. Dokáže mi vždy poradit ve složitých situacích, nebo mne upozornit na blížící se problémy. I díky ní mi odpadly spousty starostí, které kdybych se na ně důkladně nepřipravila, bych řešila snad ještě dnes.

pan Luděk, Ostrava

Paní Lído, děkuji vám za vaše služby. Po krachu mé firmy jsem přišel o všechno. Ztratil jsem téměř veškerý majetek a především rodinu. Neměl jsem pro co žít. Asi dva měsíce jsem den co den přemýšlel o sebevraždě. Byl jsem téměř rozhodnutý. Na tomto světě mne určitě nikdo nebude postrádat. Pak jsem ale uviděl inzerát na Vaši věštírnu. Řekl jsem si, že nemám co ztratit, a zavolal jsem. To, co jste mi řekla mi vlilo novou krev do žil. Příslib rapidního zlepšení mé situace mne donutil ještě chvíli na tomto světě setrvat. A opravdu, do měsíce mne potkalo obrovské štěstí v podobě velkého dědictví. Založil jsem si novou, úspěšnější firmu, rodina se ke mě vrátila, a já jsem si uvědomil, že řešit problémy sebevraždou je hloupost. Mohl jsem udělat osudnou chybu, poslední v mém životě, ale díky Vám paní Lído, jsem ji neudělal, děkuji!

Romana, Milevsko

Paní Lídě jsem volala ohledně své maminky, pokud vyjde co říkala tak jí budu do konce života vděčná.

pan Michal, Rokycany

Paní Lído děkuji vám za váš výklad a přeji vám hodně úspěchu. Moc jste mi pomohla.

Vložit nový příspěvek