Jsem online, zavolejte

Hodnocení věštkyně

Věštkyně Katka - andělské karty

Zaměření: Andělské karty | Andělské kontakty | Minulé životy a karma

Věštkyně Katka - andělské karty

Zaměření: Andělské karty | Andělské kontakty | Minulé životy a karma

Hodnocení věštkyně

 

Andělé jsou nadpozemské bytosti střežící náš život. Vědí vše o našich životních úkolech i naší budoucnosti. Jejich vědomí je opravdu rozsáhlé. A co je důležité pro nás, andělé vědí, jak nám tyto informace předat. Citlivou a jemnou cestou, prostřednictvím andělských karet.

Spojení s anděly

Mé andělské karty dokáží zodpovědět veškeré vaše otázky. Jako jedna z mála věštkyň se prostřednictvím karet dokáži spojit s vašimi anděly, a získat od nich informace o vás a vaší budoucnosti, které vám následně zprostředkuji.

Ať váš trápí jakýkoli problém, andělé znají rozhřešení. Samozřejmostí jsou jak rady ohledně nejčastějších témat, jako jsou peníze, láska, zdraví, tak i odpovědi na otázky z jiných tematických okruhů.

Odhalme budoucnost pomocí andělských karet

Andělé nad vámi bdí celý váš život. Určují jeho vývoj a vaši životní cestu. Dobře vědí, co s vámi bude dál. Zavolejte mi, a pojďme se jich společně zeptat, poodhalit pomocí andělských karet kus vaší budoucnosti.

Z andělských karet věštím již 11 let. V mých začátcích mne při spojení se s anděly až mrazilo v zádech. Byl to něco zcela nového, něco, co jsem nikdy nezažila. Tyto nadpozemské bytosti mi nyní poskytovaly odpovědi na všechny mé dotazy. Dokázaly se se mnou podělit o smysl bytí toho kterého člověka. Dnes již věštění a spojení se s anděly pomocí andělských karet beru jako samozřejmost. Ráda kontakt s anděly zprostředkuji každému bez výjimky, stačí jen zavolat.

Andělé vědí o vašich životních údělech a strastech, stačí se jich jednoduše zeptat. Pojďme se za pomoci andělských karet spojit s těmito nadpozemskými bytostmi. Bytostmi, které vás znají možná lépe, než vy sami!

Chcete mi poslat otázku a dostat věštbu přes SMS? Pošlete mi zprávu.

Vaše názory

vložit příspěvek

Zuzana, Mladá Boleslav

Paní Katka byla moje první kartářka po telefonu, byla jsem nesmírně mile překvapená. Ve svých kartách viděla vše, co mému dotazu předcházelo a ukázala mi cestu životem, jak a co je a jak to bude v budoucnu. Její příjemné a upřimné jednání mě naplnilo a obnovilo pozitivní pohled na vše. Paní Kateřino moc děkuju za vaše slova a velkou pravdu, kterou jste mi řekla. DĚKUJU A UPŘIMNĚ SI TOHO VÁŽÍM. Přeju spoustu takto nadšených klientek.

Agáta, Vimperk

Při prvním kontaktu s paní Katkou jsem měla husí kůži. Skutečnosti, které mi o mé osobě řekla byly sice příjemné, a jak se později ukázalo i pravdivé, ale stále jsem nemohla uvěřit, že je opravdu možné se spojit s anděly a zeptat se jich na budoucnost. Nyní už věřím a jsem stálou zákaznicí.

Hana, Rakovník

S věštbou pomocí andělských karet i s paní Katkou mám jen pozitivní zkušenosti.

paní Jana, Rakovník

Chtěla jsem vyzkoušet něco nového. Výklad andělských karet mě lákal už delší dobu. Konečně jsem se odhodlala a zavolala paní Katce. Výkladem jsem byla doslova ohromená. Zjistila jsem všechno, co jsem potřebovala vědět, a jak se mi později potvrdilo, věštba vyšla s absolutní přesností.

slečna Sofie, Brno

Prvním impulsem pro telefonát paní Katce byla moje skepse vůči něčemu takovému jako jsou andělé. Po prvních slovech paní Katky mne ale doslova zamrazilo. To, co mi řekla, si nemohla jen tak vymyslet, někdo jí to musel prozradit - andělé. Teď jsem Katčina pravidelná zákaznice a jsem mnohem přístupnější zdánlivě nadpřirozeným věcem.

Tereza, Olomouc

Katka opravdu ví, co dělá. Andělé jí řeknou všechno, co chci vědět. Navíc je to příjemná dáma, která je schopna udržet tajemství - vím, o čem mluvím, jsme dlouholeté kamarádky.

Radka, České Budějovice

Paní Katka mi dokázala v těžkých chvílích mého života (rozpadla se mi rodina, přišla jsem o práci...) předpovědět lepší zítřky, díky čemuž jsem se odhodlala vydržet a nevzdávat se. Nyní žiji opět spokojený život i s mými dvěmi dětmi.

Vložit nový příspěvek