Jsem online, zavolejte

Hodnocení věštkyně

Věštkyně Regina - partnerský horoskop

Zaměření: Partnerský rozbor | Horoskop lásky | Výklad karet | Astrologie | Psychologické poradenství

Věštkyně Regina - partnerský horoskop

Zaměření: Partnerský rozbor | Horoskop lásky | Výklad karet | Astrologie | Psychologické poradenství

Hodnocení věštkyně

 

Zdravím Vás, dovolte, abych se představila. Mé jméno je Regina a vztahy jsou hlavním objektem mého zájmu.Věnuji se řešení problémů ve vztazích pomocí výkladu karet, partnerských horoskopů a horoskopů lásky, ale jsem schopná posoudit i takzvanou partnerskou shodu. Partnerství a vztahy jsou velmi složité a proměnlivé věci. Jeden den se může všechno jevit krásné a bezstarostné, ale druhý den to může být úplně jinak.

Dokážu najít odpověď na všechny vaše otázky

Astrologie a výklad karet mi učarovaly poté, co jsem jako devatenáctiletá při problémech a neshodách s tehdejším partnerem poprvé navštívila profesionální veštkyni, u které jsem si nechala zhotovit partnerský horoskop. Fascinovalo mě, s jakou přesností astroložka odhalila mé problémy. Dokázala také ihned najít jejich ideální řešení. Po čase jsem se rozhodla, že by to mohla zkusit sama. Chtěla jsem se o věštění dozvědět co nejvíce. Odborná literatura a kurzy vedené uznávanými astrology mi pomohli začít se zdokonalovat a vypracovat se na mou nynější úroveň věštkyně s desetiletou praxí a stovkami spokojených zákaznic i zákazníků.

Ve hvězdách a kartách dokážu najít odpověď na všechny vaše otázky, dokážu v nich vidět vaši budoucnost. I když jsem schopna pomoci Vám s čímkoli, zaměřuji se především na partnerský rozbor, výklad karet a partnerské horoskopy.

Jaké by to s ním bylo?

Zalíbil se Vám sympatický muž či žena,ale nic o tomto protějšku nevíte? Stačí zjistit několik informací, které mi řeknete a já si ho s pomocí hvězd "proklepnu". Doporučím Vám také, zda má cenu o něco se snažit. Můžeme totiž zjistit, zda Vaše city budou opětovány nebo ne. Stačí jediný telefonát.

Je to ten pravý či pravá?

Pokud stále váháte, zda je Váš nynější partner tím pravým pro život, obraťte se na mě. V tomto směru mám mnoho zkušeností a za svou kariéru věštkyně jsem pomohla od zbytečného trápení už stovkám lidí. Na základě několika málo údajů dokážu odhalit, zda se k sobě hodíte. Oslovte mě a zjistíte více.

Současný vztah v troskách? Nezoufejte!

Ne každému se v partnerském životě daří. Vlastně se dá říci, že je většina těch, kterým se nedaří. I když to tak navenek nemusí vypadat, mnoho párů prožívá obrovské krize. Jak těmto krizím čelit? A má to vůbec cenu? Nebude lepší vztah ukončit a najít si jiného partnera? Nebo je to naopak pouze přechodné období a brzy se opět vrátí ty krásné chvíle, kvůli kterým jste se s partnerem dali dohromady? Na tyto, ale i další otázky můžeme společně najít odpověď. Zavolejte a nechte si vypracovat horoskop lásky, který prozradí toto ale i mnohem víc.

Stojíte na rozcestí, které může změnit váš partnerský život? Máte problémy ve vztahu? Jste zamilovaní, ale nejste si jisti, zda Vaši lásku opětuje? Napište mi a vyřešme tak společně jakékoliv Vaše trápení, ať už v partnerství nebo jinde. V tomto směru mám mnoho zkušeností a za svou kariéru věštkyně jsem pomohla od zbytečného trápení už stovkám lidí .

Chcete mi poslat otázku a dostat věštbu přes SMS? Pošlete mi zprávu.

Vaše názory

vložit příspěvek

paní Alena, Teplice

Paní Regině vděčím za svého nynějšího přítele. Nevěděla jsem, zda je pro mne tím pravým, ale nyní, po dvou letech co jsme na doporučení paní Reginy spolu jsem si jistá!

pan Štefan, Brno

Jste velmi sympatická a děkuji, snad to co jste říkala se naplní.

Veronika, Plzeň

Musím uznat, že mi p. Regina pomohla v těžké chvíli, v partnerstvích to bývá složité a také v nich nechybí smutné chvíle. Nevyhnula jsem se tomu ani já. Patříme k sobě a to je pro mě důležité a na všem kolem toho zapracovat. Patří Vám mé velké DĚKUJI.

Andrea, Ostrava

Děkuji Regině za podrobné vysvětlení situace, velmi mě Vaše věštba povzbudila v tom, co mám udělat. Jen mě mrzí, že jsme nedokončili rozhovor, vypadla linka a nevěděla jsem se už k Vám dovolat. Ale věštění je velmi příjemné, povzbudivé a podrobné. Děkuji ještě jednou mockrát.

Zlata ,Hluk

Absolutni souhlas, taky jsem bohuzel nemohla rozhovor dokoncit, ale zrejme to tak vse ma byt. S pani Reginou lze konverzovat hodiny a hodiny, je posel od pana Boha a ja ji dekuji. Preji vsem jen to dobre, buh vam zehnej.

Katka, Praha

Díky Regině jsem mému příteli (dnes manželovi) dala po jeho prohřešku druhou šanci. Rozhodně to nelituji, naopak.

Lucie, Znojmo

Regina je skutečně skvělá nejen jako věštkyně ale i jako kamarádka. Už dlouho se známe osobně a její partnerské horoskopy mi vždy velmi pomohli.

Jana, Vsetín

Dlouho jsem si nebyla jistá, jestli mám zůstat s mým expřítelem. Váhala jsem, až Regina mi pomohla učinit poslední krok. Teď vím, že bych s ním rozhodně nebyla šťastná a jsem ráda, že jsem se odhodlala tento nevyhovující vztah ukončit.

paní Jana, Praha

Včera jsem Vám volala a moc mě mrzí, že už mi došel kredit, protože jste se ve všem tak trefila a tak přesně, že mi to vzalo dech!! Je mi líto, že jsme se ztratily a budu vás příště znovu kontaktovat, abych se dozvěděla více. Nebyla jsem připravená, protože se přiznám, nevěřila jsem a brala to jako zábavu. Omluva, dokázala jste mě absolutně odzbrojit. Na hvězdičky věřím, ale Vy jste absolutně skvělá!! Děkuji.

Petra, Č. Budějovice

Poprvé jsem zavolala do věštírny a určitě ne naposledy. Paní Regina děkuji Vám velmi pěkně za radu, moc jste mi pomohla a řekla jste mi opravdu čistou pravdu. Teď musím změnit i můj postoj a věřím, že jsme si s manželem opravdu souzeni a bude to po určité době všechno lépe když na tom zapracujeme jak jste mi poradili, i když to nebude nejlehčí překážky nějak zvládneme. Díky Vám se mi zvedla celkova nálada :) DĚKUJI !

paní Jana, Třeboň

Mé manželství se zdálo být v troskách, vypadalo to, že krize, která se táhla dva měsíce již nikdy nepřejde. Proto jsem vytočila číslo paní Reginy a poradila se s ní, co by v mé situaci bylo nejlepší. Dověděla jsem se, že krize vznikla na základě manželových pracovních problémů, o kterých se mi ze stydlivosti nezmínil a bylo mi doporučeno si s ním o nich promluvit. Manžel byl sice překvapený, jak jsem se o jeho problémech dověděla, ale nakonec se přeci jen odhodlal k otevřené diskuzi. Vše jsme si vyříkali a vše se vrátilo do starých kolejí. Oba děkujeme paní Regině za záchranu našeho manželství!

Vložit nový příspěvek