Jsem online, zavolejte

Hodnocení věštkyně

Věštkyně Renata - věštění z koule

Zaměření: Věštění z koule | Práce s kyvadlem | Minulé životy | Dětské horoskopy

Věštkyně Renata - věštění z koule

Zaměření: Věštění z koule | Práce s kyvadlem | Minulé životy | Dětské horoskopy

Hodnocení věštkyně

 

Když se řekne věštění, většina lidí si asi představí osobu dívající se do křišťálové koule, ve které se zobrazují střepiny budoucnosti. Ano, i já jsem měla takovou představu o věštění. Vždy, když mi babička jako malému děvčátku vyprávěla různé příběhy, nějakým způsobem v nich figurovali věštkyně. Babička totiž byla věštkyní a léčitelkou a dá se říci, že to byla právě ona, která ve mně vzbudila zájem o tento obor. Její příběhy jsem vždy hltala plnými doušky, chtěla jsem stále další a další.

Věštění z křišťálové koule, práce s kyvadlem

V pozdějším věku jsem se o věštění začala zajímat více. Hlavním předmětem mého zájmu se pro mě stala křišťálová koule, ale na chuť jsem přišla i kyvadlu , které je skvělým způsobem hledání odpovědí na konkrétní otázky. Hledala jsem různé zdroje informací o těchto odvětvích věštění a hltala jejich stejně jako kdysi babiččiny pohádky. Cesta k mému snu - stát se profesionální věštkyní - byla otevřena. Nyní, po letech studia a se stovkami spokojených zákazníků jsem Vám plně k službám, zavolajte mi.

Dětský horoskop - odhalte budoucnost Vašeho dítěte

Dětský horoskop je zaměřen na rozvoj jedinečného potenciálu Vašich potomků. Dětský horoskop dokáže kromě talentu odhalit i celkovou budoucnost Vašeho dítěte. Zjistíte, zda bude zdravé, úspěšné, zda bude jeho život jednoduchý nebo plný komplikací. Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat mi.

Kým jste byli v minulém životě?

I mě okouzlilo tajemno kolem minulých životů. Právě Váš minulý život má obrovský vliv na ten současný. Víte, čím jste byli v minulém životě? Nebyla to některá ze známých osobností či umělců? Možná ano!

Váš současný život je jistým způsobem ovlivňován tím, který jste žili v minulosti. Zavolejte mi a odhalme společně toto tajemství. Zjistíme, kým jste byli. Uvidíte, že se tak rozřeší mnoho záhad a dostane se Vám odpovědi na mnohé otázky.

Možná právě minulý život je tím, co teď způsobuje Váš neúspěch. Dokáži odebrat Vaši špatnou karmu a ovlivnit, že vše začne znovu vycházet podle Vašich plánů.

Napište mi SMS a spojte se se mnou. Ráda s Vámi proberu vše ohledně Vašeho stávajícího života ale i těch minulých. Nahlédneme do Vaší minulosti, ale především budoucnosti, a budete s tak moci připravit na vše, co Vás čeká.

Chcete mi poslat otázku a dostat věštbu přes SMS? Pošlete mi zprávu.

Vaše názory

vložit příspěvek

paní Dana, Praha

Paní Renáta dokázala odhalit, čím jsem byla v minulém životě a nesmírně mě tím potěšila. Konečně jsem objevila, pro co mám vlohy a proč mi naopak některé věci vůbec nejdou.

paní Marie, Karviná

Křišťálová koule v rukou někoho, kdo ji mistrně ovládá, je silnou zbraní. Proto jsem si oblíbila Renatu a její věštecké schopnosti. Jsme v kontaktu pravidelně a všechny věštby se vždy stoprocentně naplnily.

paní Ludmila, Děčín

Dlouho jsem přemýšlela, jaký zájmový kroužek vybrat pro svou dceru. Nebyla jsem si stále jistá a tak jsem zavolala paní Renatce, která ve hvězdách našla ty správné informace.

Daniela, Olomouc

Renatino kyvadlo mě dokázalo utvrdit v důležitém životním kroku teď vím, že rozhodnutí bylo správné a Renatě bych ráda poděkovala.

pan Dušan, Ostrava

S paní Renatou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Díky její radám jsem mohl své děti směrovat na tu správnou cestu.

paní Martina, Liberec

S Renatou a její kyvadlem se mohu vždy připravit na to, co mě čeká. Nic takového mě nepřekvapí. Renatka mi vždy usnadní kopec starostí, proto jsem s ní v kontaktu.

Vložit nový příspěvek