Jsem online, zavolejte

Hodnocení věštkyně

Marie - Reiki a posílání energie

Zaměření: Léčení a diagnostika nemocí | Alternativní medicína | Odebírání negativní energie

Marie - Reiki a posílání energie

Zaměření: Léčitelství | Léčení a diagnostika nemocí | Alternativní medicína | Odebírání negativní energie

Hodnocení věštkyně

 

Nedaří se Vám tak, jak byste potřebovali? Možná na Vás působí nějaká blíže nespecifikovaná energie, kterou bude nutno odstranit. Odebrání negativní energie rozhodně není ničím jednoduchým, ale pokud si na to zvolíte člověka, který má v tomto oboru dlouholetou praxi, není zde nic, co by se mohlo pokazit.

Alternativní medicína

Právě proto Vám nabízím své služby. Vedle odebírání negativní energie se zabývám i alternativní medicínou a léčitelstvím. Věnuji se také REIKI - je to jemná a nenásilná metoda uzdravování těla i duše, zvyšuje energii, zmírňuje bolest a harmonizuje. Tuto energii posílám i na dálku. Pokud vás trápí jakékoliv problémy a z nějakého důvodu nedůvěřujete klasické medicíně, neváhejte mě kontaktovat. Společně můžeme odhalit jejich příčinu a začít je léčit alternativním způsobem.

Znám řadu případů , kdy lékař řekl pacientovi, že s jeho zdravotním stavem není možné nic dělat, že nezbývá nic, jen čekat. Pacient ale zašel k léčitelce a ihned byla řešení na světě. Pomocí alternativní medicíny jsme dokázali to, co by běžná medicína neumožnila. Právě to je tím, co na mě udělalo obrovský dojem. Není nutné spoléhat se na naše lékařství ovládané firmami prodávajícími medikamenty, ale všechno lze řešit i jinou, přirozenější cestou.

Je možná vám pomoci i na dálku

Že je možné lidem pomoci i na dálku? Ano, jen vědět, jak na to. Zavolejte mi a podělte se o své problémy, jistě najdeme vhodné řešení. Pomáhám lidem v nemoci či v nešťastných láskách a pomůžu jim přenést se jejich neštěstím a vrátit jim štěstí do rodiny. Pomohla jsem již řadě volajícím. Mnozí z nich se stali mými pravidelnými klienty.

Ovládá Vás negativní energie? Zdá se Vám, že něco není v pořádku? Myslíte si, že Vás něco ovlivňuje, ale nevíte, co? Nedaří se Vám tak, jak byste si přáli? Možná i Vás ovládá negativní energie. Napište mi a začne se Vám opět dařit tak, jako předtím.

Chcete mi poslat otázku a dostat věštbu přes SMS? Pošlete mi zprávu.

Vaše názory

vložit příspěvek

paní Jarmila, Praha

Od té doby, co jsem objevila Marii, jsem omezila návštěvy lékařů na minimum. Vše konzultuji nejprve s Marií. Lékařům sice stále věřím, ale víc jsem si oblíbila alternativní medicínu, která může dobře a přírodně pomoci tam, kde lékaři nasazují chemii v podobě různých tabletek a pilulek .

slečna Andrea, Strakonice

Dlouho mi věci nevycházely tak, jak by měly. Byla jsem z toho nešťastná. Jednoho dne jsem ale zavolala Marii, která objevila, že na mně působí jistá negativní energie, kterou mi předal můj expřítel. S pomocí Katky jsem se jí dokázala zbavit a od té doby se cítím mnohem lépe. Věci se daří a moje chuť do života je větší než kdykoliv předtím.

Katka, Brno

Díky Marii jsem poznala kouzlo a sílu alternativní medicíny. Nahlédla jsem do tajů tohoto svérázného oboru a ten mě doslova uchvátil. S Maríí jsem v pravidelném kontaktu a musím říci, že jen málo lidí ví o alternativní medicíně tolik co ona.

paní Aneta, Příbram

Děkuji paní Marii, velmi pomohla mně a mým dětem .

Vložit nový příspěvek