Věštění po telefonu
Řekneme Vám, co vás čeká

Šárka - léčení a diagnostika nemocí, erergie

Zaměření: Léčitelství | Léčení a diagnostika nemocí | Alternativní medicína | Odebírání negativní energie

Hodnocení

Nedaří se Vám tak, jak byste potřebovali? Možná na Vás působí nějaká blíže nespecifikovaná energie, kterou bude nutno odstranit. Odebrání negativní energie rozhodně není ničím jednoduchým, ale pokud si na to zvolíte člověka, který má v tomto oboru dlouholetou praxi, není zde nic, co by se mohlo pokazit.

Právě proto Vám nabízím své služby. Vedle odebírání negativní energie se zabývám i alternativní medicínou a léčitelstvím. Věnuji se také REIKI - je to jemná a nenásilná metoda uzdravování těla i duše, zvyšuje energii, zmírňuje bolest a harmonizuje. Tuto energii posílám i na dálku. Pokud vás trápí jakékoliv problémy a z nějakého důvodu nedůvěřujete klasické medicíně, neváhejte mě kontaktovat. Společně můžeme odhalit jejich příčinu a začít je léčit alternativním způsobem.

Znám řadu případů , kdy lékař řekl pacientovi, že s jeho zdravotním stavem není možné nic dělat, že nezbývá nic, jen čekat. Pacient ale zašel k léčitelce a ihned byla řešení na světě. Pomocí alternativní medicíny jsme dokázali to, co by běžná medicína neumožnila. Právě to je tím, co na mě udělalo obrovský dojem. Není nutné spoléhat se na naše lékařství ovládané firmami prodávajícími medikamenty, ale všechno lze řešit i jinou, přirozenější cestou.

Že je možné lidem pomoci i na dálku? Ano, jen vědět, jak na to. Zavolejte mi a podělte se o své problémy, jistě najdeme vhodné řešení. Pomáhám lidem v nemoci či v nešťastných láskách a pomůžu jim přenést se jejich neštěstím a vrátit jim štěstí do rodiny. Pomohla jsem již řadě volajícím. Mnozí z nich se stali mými pravidelnými klienty.

Ovládá Vás negativní energie? Zdá se Vám, že něco není v pořádku? Myslíte si, že Vás něco ovlivňuje, ale nevíte, co? Nedaří se Vám tak, jak byste si přáli? Možná i Vás ovládá negativní energie.
Zavolejte na moje číslo 906 70 01 02, zadejte kód 53 a začne se Vám opět dařit tak, jako předtím.

SMS věštba - věštění přes SMS

Rychlá odpověď na Váš dotaz! Pošlete ze svého mobilu SMS se svým dotazem naší věštkyni.

            Pošlete SMS ve tvaru:   VESTBA datum narozeni dotaz
a odešlete na číslo 903 55 79
příklad SMS: VESTBA 1.1.1960 jaka bude moje budoucnost?

Vaše názory

vložit příspěvek

paní Jarmila, Praha

Od té doby, co jsem objevila Šárku, jsem omezila návštěvy lékařů na minimum. Vše konzultuji nejprve s Šárkou. Lékařům sice stále věřím, ale víc jsem si oblíbila alternativní medicínu, která může dobře a přírodně pomoci tam, kde lékaři nasazují chemii v podobě různých tabletek a pilulek .

slečna Andrea, Strakonice

Dlouho mi věci nevycházely tak, jak by měly. Byla jsem z toho nešťastná. Jednoho dne jsem ale zavolala Šárce, která objevila, že na mně působí jistá negativní energie, kterou mi předal můj expřítel. S pomocí Katky jsem se jí dokázala zbavit a od té doby se cítím mnohem lépe. Věci se daří a moje chuť do života je větší než kdykoliv předtím.

Katka, Brno

Díky Šárce jsem poznala kouzlo a sílu alternativní medicíny. Nahlédla jsem do tajů tohoto svérázného oboru a ten mě doslova uchvátil. S Šárkou jsem v pravidelném kontaktu a musím říci, že jen málo lidí ví o alternativní medicíně tolik co ona.

paní Aneta, Příbram

Děkuji paní Šárce, velmi pomohla mně a mým dětem .

Vložit nový příspěvek